Soley Yapı

Hakkımızda

Soley Yapı

SOLEY yapı olarak sektörde sahip olduğu 30 yıllık bilgi ve deneyimlerimizi sizlerle ve iş ortaklarımızla paylaşmanın gururunu yaşıyoruz. Firmamız alüminyum giydirme sistemleri, alüminyum pergola tente, Rolling Roof, zip perde, Skylight cam çatı sistemi, hareketli küpeşte (Gyotin cam balkon), katlanır cam balkon, sürgü cam balkon, Kış Bahçesi, ofis ara bölme sistemleri, nitelikli cam ürünleri, alüminyum katlanır kapı sistemi, çeşitli alüminyum sürme sistemlerinin ürünlerinin projelendirilmesi – imalat ve uygulamasını yapmaktadır. Firmamız kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe yükselmeye devam etmektedir. Firmamızın değişmez prensipler daima kalite, hizmet zamanında teslim, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti olmuştur. Üretim ve uygulamadaki başarı sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük kalitedir prensibiyle çalışan SOLEY Yapı ‘ ya gösterdiğiniz yakın ilgi desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte yurt içinde, yurt dışında mimar,tekniker ve kalifiye kadromuzla hizmet vermeye devam edecektir.

01.

Kalite

Firma üst yönetimimiz, firmamız amaçlarını belirten ve hedeflerine yol gösteren, sürekli geliştirmeyi amaçlayan ve bu konuda taahhüdünü belirten kalite politikamızı  belirlemiştir.

02.

Standartlar

Soley Yapı kalite standartlara uygun şekilde, anahtar teslimi projeler üstlenir. Projelerin işleyiş sürecinde,  iş güvenliği ilkeleri göz önünde bulundurularak, teknoloji imkanlarından da faydalanarak sonuca ulaşılır.

03.

İnovasyon

Soley Yapı, teknolojinin gerekliliklerine en iyi şekilde uyum sağlayarak, sürekli yenilenme prensibi ile müşterilerine çözümler sunar.

04.

Çözüm Odaklı Hizmet

Soley Yapı, sizlere en uygun çözümleri sunarak, çözüm odaklı projeler üretir.

Ürünlerimiz

Ürün Portföyümüz

İLETİŞİM

İletişim Bilgilerimiz

Genel Merkez

ULAŞIM

Merkez: Cumhuriyet Mahallesi Kartal Caddesi No: 57/B Kartal/İSTANBUL – TÜRKİYE

İLETİŞİM

+90 216 452 75 11

WhatsApp

WhatsApp Mesajı

0533 145 60 11

E-mail

info@soleyy.com

İletişim Formu

Formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  FACEBOOK

  Soleyyapi

  INSTAGRAM

  @SoleyYapi

  TWITTER

  @soleyyapi

  MAIL

  info@soleyy.com